tired of this shit

AnnaKoz

Active Member
[Цитата="mabrouki, должность: 244035, член: 24053"]слава богу, что есть что-то называемый "EXIF" фотографии избитого лица она была,и это случилось с ней долгое время после того, как я покинул Москву и остановился в Тунисе, я был счастлив, что она осталась около недели не писать мне и после мне позвонили с российского номера это была ее мама, она сказала мне, что Юлия была в коме и она проснется и попросил ее позвонить мне,1.чтобы понять, что она действительно пси одновременно первый, с кем она хотела поговорить со мной,и в то же время она использовала, чтобы заставить меня дьявол на глазах у всех,она сказала, что я послал кого-то, чтобы убить ее,она рассказала эту историю, многих моих родственников и людей, которые живут рядом ,поэтому я стал Али Гарсия эскобар,я могу послать кого-нибудь убить человека??????но слава Богу, в Москве везде есть камеры и они поймали мужчину, и он был наркоманом, которым нужны деньги на наркотики, я буду завтра искать в своей почте я нашел письмо, где она написала мне, что[/Цитата]

Это все ложь. Неизвестный человек напал на меня. Он ударил меня сзади с железным предметом по голове и я потерял сознание. Преступник снял золотые украшения, в том числе золотое кольцо с Рубином, стоимость которого составляет около 3000$. Этот преступник, таким образом, получила оплату своего преступления.
Это нападение произошло через несколько дней после того, как я выгнал тебя из моего дома, когда я видел, как вы напишите подружек facebook с моего компьютера, и попросите их о встрече.
Вы встречались с незнакомыми людьми в Москве за несколько дней до этого нападения.
В день нападения я пришла домой с работы и я постоянно пишу в атмосферу. Вы спросили, где я нахожусь каждую минуту, и вы могли следовать моим путем и вы знали, что я был в своем доме поздно ночью. Последнее сообщение за 1 минуту до нападения - я писал тебе, что я рядом с домом.

Полиция говорит, что вы организовали нападение. Но Российская полиция ленивые. Если я напишу отказ в возбуждении уголовного дела, то дело будет закрыто. В противном случае полицейским пришлось ехать в Тунис и доказать свою причастность к нападению. Только тогда они могли обвинить вас и официально посадят в тюрьму. Но это деньги из бюджета. Полиция по-прежнему хотел расследовать это дело. Но я сам отказался. Вы убедили меня, что нападение было случайным. Но я знаю подробности нападения и я знаю, что просто так никто не будет нападать и ударил по голове железным предметом прямо возле дома, где несколько сотен люди живут. В этом доме есть также камеры видеонаблюдения. Это риск для преступника. Он должен был знать наверняка, что он получит хорошее вознаграждение за преступление. Это вам кто рассказал преступника все. И ты знал, где я был в момент нападения из-за переписки со мной в вибер.

Когда я очнулся спустя несколько дней в больнице - я сразу же написал вам о том, что произошло. Ваша реакция была, что я была шлюхой и что у меня был секс с таксистом и он напал на меня. Какой бред ..... Но ты знал, что я не поехал на такси в этот день. Ты знал, что я ехала на автобусе. Ты знал, что я не была ни шлюхой, что я любил тебя и не изменял тебе.
Только сейчас я понимаю какой я дурак.... Потому что ваша реакция на нападение и мои травмы - это было агрессии и ложных обвинений секса в такси и прочий бред.

Потом я лежал в больнице в течение длительного времени. Полиция начала расследовать нападение и они начали обвинять вы как организатор нападения. Но вы начали говорить о том, как вы любить меня снова. Я дурак. любовь слепа.
И я снова поверила тебе. Я отказался участвовать в расследовании уголовного дела. Я дурак. Я глупец, что я поверил тебе. Но в любом случае ты тварь, последняя сволочь . И это вы организовали нападение.

AnnaKoz

Active Member
Mabrouki, you're the last scum not a human. Your attempts to justify yourself are disgusting. Your crimes will forever be dragged for you by huge mud. And I'm a fool. Only with decent fools who believe in love can there be such horror that you did. I'm not ashamed of publicity. But such a scum like you should be known and must pay for everything that you did.

Heidi

Administrator
Google Translation Post # 226 by AnnaKoz

Thank God that there is something called "EXIF" photos of the battered face she was, and it happened to her long time after I left Moscow and stopped at Tunisia, I was happy that she stayed about a week not to write to me and after I got a call from a Russian number it was her mom, she told me that Julia was in a coma and she would wake up and asked her to call me, 1. to understand that She is really psi at the same time first with whom she wanted to talk to me, and at the same time she used to make Seeing me as a devil in front of everyone, she said that I sent someone to kill her, she told this story, many of my relatives and people who live close by, so I became Ali Garcia Escobar, I can send someone Kill the person ?????? but thank God in Moscow everywhere there are cameras and they caught a man and he was a drug addict who needs money for drugs, I'll look tomorrow in my mail I found a letter where she wrote to me that [/Quote]

It's all a lie. An unknown person attacked me. He hit me from behind with an iron object on the head and I lost consciousness. The criminal removed gold jewelry, including a gold ring with Ruby, whose value is about $ 3000. This offender, therefore, received payment for his crime.
This attack happened a few days after I kicked you out of my house when I saw you write facebook friends on my computer and ask them to meet.
You met with strangers in Moscow a few days before the attack.
On the day of the attack, I came home from work and I constantly write to the atmosphere. You asked where I am every minute, and you could follow my path and you knew that I was at my house late at night. Last message 1 minute before the attack - I wrote you that I am next to the house.

The police say that you organized the attack. But the Russian police are lazy. If I write a refusal to open a criminal case, the case will be closed. Otherwise, the policemen had to go to Tunisia and prove their involvement in the attack. Only then they could blame you and officially put you in jail. But this money from the budget. The police still wanted to investigate this case. But I myself refused. You convinced me that the attack was accidental. But I know the details of the attack and I know that just so no one will attack and hit the head with an iron object right next to the house where several hundred people live. In this house there are also CCTV cameras. This is a risk for the offender. He must have known for certain that he would receive a good reward for the crime. This is for you who told the criminal everything. And you knew where I was at the time of the attack because of the correspondence with me to the viber.

When I woke up a few days later in the hospital - I immediately wrote to you about what happened. Your reaction was that I was a whore and that I had sex with a taxi driver and he attacked me. What a nonsense ..... But you knew that I did not go by taxi that day. You knew I was on the bus. You knew that I was not a whore, that I loved you and did not cheat on you.
Only now I understand what a fool I am .... Because your reaction to the attack and my injuries - it was aggression and false accusations of sex in a taxi and other nonsense.

Then I lay in the hospital for a long time. The police began to investigate the attack and they began to blame you as the organizer of the attack. But you started talking about how you love me again. I'm a fool. love is blind.
And I again believed you. I refused to participate in the investigation of the criminal case. I'm a fool. I'm a fool that I believed you. But in any case you are a creature, the last bastard. And this you organized the attack.

AnnaKoz, 12 minutes ago
Report
# 226
Like
Reply

AnnaKoz

Active Member
oh my god ,please what you have in your brains
1.in tunisia you can easely put a person in jail just give evidence thats all and you will get your right because here european have more rights than tunisians.2.she said that i blackmailed her and posted fake photo,so only this photo can put anyone in prison in case that its true thats mean the telecommunication company can prove it its so easy,3.i have evidence and copy of all her mails and viber message where she directly blackmailikng me
4i am ali what girl you talk about,also i found the best solution.i am tired this shit and i dont want any of you to believe me, i want that the ruth be showen,she is narcicist pervert whats her benefet to share my photos and say wrong things about me?whats her benefit to do many facebooks and talk to my cousins and tell many wrong stories,
all of you can not imagine how is really this story fucking my life,i became parano, if someone laugh i think that he laugh because he saw my photos in internet,i can not accept this shit anymore
i swear god that if she gave me money i would give her but she gave me nothing, the worst and most funny and i am sure that no one of you will believe it because even my friends dont believe it or think that i am crazy to refuse it is that she told me that she will delete all from the net only if i accept to meet her and give her a baby,even my friends dont believe it or think that i am stupid to refuse it,just because they dont know who european are?just because they dont know your truth,
youlia my last word is for you, congratulation ,you won, also i just called your brother few munites ago and if you dont believe me here the first numbers of his phone +7926204**** and you know what he answer" y menya niet sistra zavut youlia,ya ee nie znayo i deli shto xochech snei" so i understood who you are, and why even your brother send you to the hell,you are really piece of shit,dirty cow,pig,and you succed to do me a lot of pain all this years but you forgot that automatikly you become my prisonnier you wake u and just think abpout internet and scandals and what ypou will write and sleep with that,you think that all this years you only hurted me, but you forgot that you ost them in hurting me,and i repeat it to you,do all what you can but i will never give you an other chane even if be only you in the world,tunisian will see photos will laugh will do comments and with time will forget so 3
FUCK YOU
I just saw this message. Hey mabrouki, leave alone my brother. This is not my native brother. He never lived with my house and my family. This person has another mother. I saw him last time more than 10 years ago. I saw his daughter 2 times in my life.
My foster brother does not know about the story with you.
But I know that your brother Brahim mabrouki is engaged in acquaintance with foreigners on dating sites. Also your brother Brahim wanted to deceive even you when he asked you to take a loan. Do you want to publish a correspondence about this?
Your sister Fatma mabrouki wrote to me about the fact that you are really sick with diabetes. Do you want this correspondence to be also public?
Mabrouki, leave my relatives who did not participate in our history and have nothing to do with your fraud. Otherwise, your relatives will have a public fame.
Your attempts to blackmail me with the help of my relatives and friends and unfamiliar men - will not work. Hidden sex video - will not work - this is not a crime. Personal photos will not work - this is not a crime. A crime - you did. Now answer.

Last edited:

AnnaKoz

Active Member
here some viber screenshots
Hey mabrouki, I still have messages in the vibeer where you write that you're tired every day masturbating to my photos and videos. Do you want me to post this? Masturbation is not an offense. Crimes are what you did . Correspondence in vaiber is not a crime. Crime is cheating for money. This is blackmail. This is the organization of the attack. . It's spent years of living on a lying rat

mabrouki

Member
Hey everybody
I want to thank you youlia for two things.the first of them is that you proved with your own hands that you are a liar and you lied in all what you wrote

mabrouki

Member
Google Translation Post # 226 by AnnaKoz

Thank God that there is something called "EXIF" photos of the battered face she was, and it happened to her long time after I left Moscow and stopped at Tunisia, I was happy that she stayed about a week not to write to me and after I got a call from a Russian number it was her mom, she told me that Julia was in a coma and she would wake up and asked her to call me, 1. to understand that She is really psi at the same time first with whom she wanted to talk to me, and at the same time she used to make Seeing me as a devil in front of everyone, she said that I sent someone to kill her, she told this story, many of my relatives and people who live close by, so I became Ali Garcia Escobar, I can send someone Kill the person ?????? but thank God in Moscow everywhere there are cameras and they caught a man and he was a drug addict who needs money for drugs, I'll look tomorrow in my mail I found a letter where she wrote to me that
It's all a lie. An unknown person attacked me. He hit me from behind with an iron object on the head and I lost consciousness. The criminal removed gold jewelry, including a gold ring with Ruby, whose value is about $ 3000. This offender, therefore, received payment for his crime.
This attack happened a few days after I kicked you out of my house when I saw you write facebook friends on my computer and ask them to meet.
You met with strangers in Moscow a few days before the attack.
On the day of the attack, I came home from work and I constantly write to the atmosphere. You asked where I am every minute, and you could follow my path and you knew that I was at my house late at night. Last message 1 minute before the attack - I wrote you that I am next to the house.

The police say that you organized the attack. But the Russian police are lazy. If I write a refusal to open a criminal case, the case will be closed. Otherwise, the policemen had to go to Tunisia and prove their involvement in the attack. Only then they could blame you and officially put you in jail. But this money from the budget. The police still wanted to investigate this case. But I myself refused. You convinced me that the attack was accidental. But I know the details of the attack and I know that just so no one will attack and hit the head with an iron object right next to the house where several hundred people live. In this house there are also CCTV cameras. This is a risk for the offender. He must have known for certain that he would receive a good reward for the crime. This is for you who told the criminal everything. And you knew where I was at the time of the attack because of the correspondence with me to the viber.

When I woke up a few days later in the hospital - I immediately wrote to you about what happened. Your reaction was that I was a whore and that I had sex with a taxi driver and he attacked me. What a nonsense ..... But you knew that I did not go by taxi that day. You knew I was on the bus. You knew that I was not a whore, that I loved you and did not cheat on you.
Only now I understand what a fool I am .... Because your reaction to the attack and my injuries - it was aggression and false accusations of sex in a taxi and other nonsense.

Then I lay in the hospital for a long time. The police began to investigate the attack and they began to blame you as the organizer of the attack. But you started talking about how you love me again. I'm a fool. love is blind.
And I again believed you. I refused to participate in the investigation of the criminal case. I'm a fool. I'm a fool that I believed you. But in any case you are a creature, the last bastard. And this you organized the attack.

AnnaKoz, 12 minutes ago
Report
# 226
Like
Reply[/QUOTE]
How RUSSIAN POLICE and in moscow can not find the person who did it.if its me who organized that they can easely put me in jail.really you make me feel that i am pablo escobar with your lies.you yourself told me that they caught the person and he was a junky...

mabrouki

Member
If i re
I just saw this message. Hey mabrouki, leave alone my brother. This is not my native brother. He never lived with my house and my family. This person has another mother. I saw him last time more than 10 years ago. I saw his daughter 2 times in my life.
My foster brother does not know about the story with you.
But I know that your brother Brahim mabrouki is engaged in acquaintance with foreigners on dating sites. Also your brother Brahim wanted to deceive even you when he asked you to take a loan. Do you want to publish a correspondence about this?
Your sister Fatma mabrouki wrote to me about the fact that you are really sick with diabetes. Do you want this correspondence to be also public?
Mabrouki, leave my relatives who did not participate in our history and have nothing to do with your fraud. Otherwise, your relatives will have a public fame.
Your attempts to blackmail me with the help of my relatives and friends and unfamiliar men - will not work. Hidden sex video - will not work - this is not a crime. Personal photos will not work - this is not a crime. A crime - you did. Now answer.
If i did hoden video...what i am waiting to post it?if i have personal photos of you and i am a blackmailer and if i am the person who did profile with your name ..so why i post normal photo if i have sex tape?????

mabrouki

Member
If
How many words of justification)))
What is a lie?
You blackmailed women on the Internet. But these were one-time blackmail and you were given little money. Most women sent you to hell. but I saw in your things a lot of receipts from the bank of the Western Union. But then I did not understand what you are doing. all the same information about money transfers from different countries in the bank Western Union exists. You want to have a criminal case initiated and on request the police gave all the data of the victims of the transfers? It takes time and money. It's a long time. And so it is understandable that a rascal.

Many times you lied about being thrown out of the house by your family.
And you asked for money and help and got it.

Many times you lied that your father is dying. Many times you said that your brother and your sisters are doing mean to you. And they spit on you.

Many times you lied that you do not have money to pay for the institute and rent house.

You lied that you are sick with diabetes. Have you forgotten how you asked for money for diabetes and for treatment? But when I invited you to Moscow, your diabetes miraculously ceased)
Вut you asked for money and help and got it.

How many times have you said - that I bought you a motorcycle and an iPhone and gave money. I bought a tablet and you did not like it. You wanted an iPhone).

You made secret sex videos when I believed in you and loved you. This was done so that you could get money from me.

Have you forgotten about the deception of a Beata girl from Poland? Her photos and money transfers are on this site.

Have you forgotten how you took my phone to blackmail a woman from France because she blocked your phone? You said that this is a bad woman and you do this last time. It's all a lie.
You forgot how you came to Moscow to me
At my invitation and for my money and went to girl Anna the next victim of deceit? I accidentally saw in your passport an invitation from Anna Just 2 months before my invitation. Photo of your passport with the invitation Anna is on the site. You quickly left Anna, because she was beaten. You used her as me. But Anna was poor, and she was not beautiful, because you again switched to me.Of course, you did not spend a penny. You deceived and played. You had fun playing at someone else's expense.

How many times have you blackmailed me. You tried all the ways)
love. Your diseases. Threats. Video of sex blackmail. Communication with my relatives. Sending out my personal photos to my friends and people from work. Now it's my time to communicate with your relatives and friends.

Before, you convinced me that you stopped cheating and so I believed you. I have many times removed from this site a photo at your request. But I always found out about the new deceptions of other women. Your sex in a plane with a girl. Your messages in facebook to different girls with whom you had sex and hoped that they would give you money. How many times I believed you and found new deceptions of other women and again deceived me.

You forgot how you said that you arrange scenes of jealousy and throw yourself at me with your fists because it's easier for you to justify your deceptions and treason?
I'm ashamed to say publicly what I endured from such a creature as you. It's a shame for a woman.
About your perversion, I also keep quiet. Because is also a shame.

You realized that you will not be able to deceive me more and get money. But honestly you did not want to work and live. It was not your plan.

Now you get an answer to your deception and your blackmail.

Do not you like it?

With rats it is necessary to fight in the same ways.

Let people know that you are a rat.

In Tunisia many decent people. Your classmates and your relatives are honest people. But you're a rat. You now can not deal with deception and blackmail, but you did it before. You scream that now you're decent. You do not have a choice and an opportunity to cheat)
Do not you like that you get an answer to your crimes? For crimes you have to pay even if the crimes were committed several years ago. It's still a crime. And most importantly - you do not have the opportunity to make new crimes now.
If i really did all what you said.why you do not ask russian embassy in tunisia to report me to the police?if i really did that why you wrote me that you will do all possible things to make life prison for me exept in your house. All your weapons are lias.photoshopped shit.you make two mails and you write and answer yourself like a fool and say that its evidence.wake up youlia your real face is started to be seen fo people here and i hope that you dont delete what you wrote to let people read and find out who you are

mabrouki

Member
H
First of all ...you talk about insult. An educated and polite person will not use words !like stupidity and lack of brain in a discussion when he is trying to convince he is innocent. That show lack of respect . But the truth and bottom line in this story is simple. You have done what so many tunisian men have done before you. You have try to use women to get benefit and a visa to Europe. With benefit I mean money. And you have ditch one because you find another who was more willing to give .
There are a big misguided belief among guys like you that a western woman should share her money with you. Also be the one that should be paying for your welfare and of course also be prepared to pay for visa fees and on top of it also provide for you if you manage to enter her country country.
I don't know where you get this imagination from. Bout the law ,culture and religion of Islam is very clear. It is the man's duty to provide for the wife in every way..with all she need. You was not married as I understand . A real Tunisian man would never approach a woman in Tunisia asking for money,let her pay for anything . That is a fact. So you guys are totally deluded when you think it is in any way different in Europe. A woman here do not give away our. Money. You have no right to anything here. You don't even have a right to come here . It is time you understand that you. Must sticker your finger into the tunisian soil and start to work for a better future in your own fucking country. . Stop winding about how bad evening is there. And most of all winding about how bad you are treated when you are busted for your disrespect behaviors when you try to scam people . And the good thing with this site is that when imitation do their normal search on visa apply. This page is well known and it pop up like a lighthouse . And you have done a great job exposed yourself and have made a good example showing the mind and behavior of what we cal a Tunisian love rat
The story is really simple.1 dont write imagination or guess things.read all the story and you will know where is the problem exactly
2.believe me my diplomes and knowlodge allow me to go where is want so such classic things is for people who left school in early age
3.stupid is really more polite than calling person rat when we dont know who is he or whats the truth of things.
4.what money youlia gave me or paied for me?????and what europe she is russian and i already been there

mabrouki

Member
Second thing i want to thank you about it youlia is that you helped me for the most dificult part of the case to prove that you are who did all in internet.now i hage screen shot for all here and thank you one more time.and no idea of whats waiting for you))))

Heidi

Administrator
Second thing i want to thank you about it youlia is that you helped me for the most dificult part of the case to prove that you are who did all in internet.now i hage screen shot for all here and thank you one more time.and no idea of whats waiting for you))))
Promises - promises :rolleyes: shit or get off the fucking pot

mmclean38

Well-Known Member
The saga continues, Why do you two stay in this back and forth, obviously you both have been doing this for a while. why stay with that dark cloud over you.... get away. lose all contact with each other, let everything go, live your life in peace,,, The one thing that I have seen through all this is he has asked" her to leave him alone." and at this time that is probably the best advice any one can give her...

Heidi

Administrator
The saga continues, Why do you two stay in this back and forth, obviously you both have been doing this for a while. why stay with that dark cloud over you.... get away. lose all contact with each other, let everything go, live your life in peace,,, The one thing that I have seen through all this is he has asked" her to leave him alone." and at this time that is probably the best advice any one can give her...
I have got a long memory and a lot of patience. If someone had done to me what Mabrouki did to AnnaKoz,
I would be on his tail for the rest of his sorry life :Ninja:

Heidi

Administrator
So you think it is better to stay in all this, and let all this eat you up in life. instead of moving on, putting it behind her and finding happiness?
Eat up my life ? Not at all, this is about warning new victims ;)
AnnaKoz writes in forums about BEZNESS. It is not as if she has it written in the sky.
Only women who are involved with rats read there

AnnaKoz

Active Member
[Цитата="mabrouki, должность: 244793, член: 24053"]это все ложь. Неизвестный человек напал на меня. Он ударил меня сзади с железным предметом по голове и я потерял сознание. Преступник снял золотые украшения, в том числе золотое кольцо с Рубином, стоимость которого составляет около 3000$. Этот преступник, таким образом, получил оплату за свое преступление.
Это нападение произошло через несколько дней после того, как я выгнал тебя из моего дома, когда я видела запись facebook друзей на моем компьютере, и попросить их встретиться.
Вы встречались с незнакомыми людьми в Москве несколько дней перед нападением.
На день атаки, я пришел домой с работы и мне постоянно пишут в атмосферу. Вы спросили, где я нахожусь каждую минуту, и вы могли следовать моим путем и вы знали, что я был в своем доме поздно ночью. Последнее сообщение за 1 минуту до нападения - я писал тебе, что я рядом с домом.

В милиции говорят, что вы организовали нападение. Но Российская полиция ленивый. Если я напишу отказ в возбуждении уголовного дела, дело будет закрыто. В противном случае, полицейские должны были ехать в Тунис и доказать их причастность к нападению. Только тогда они могли обвинить вас и официально посадят в тюрьму. Но эти деньги из бюджета. Полиция по-прежнему хотел расследовать это дело. Но я сам отказался. Вы убедили меня, что нападение было случайным. Но я знаю подробности нападения и я знаю, что просто так никто не будет нападать и ударил по голове железным предметом прямо рядом с домом, где несколько сотен люди живут. В этом доме есть также камеры видеонаблюдения. Это риск для преступника. Он, должно быть, известно, что он получит хорошее вознаграждение за преступление. Это тебе кто рассказал преступника все. И ты знал, где я был в момент нападения из-за переписки со мной в вибер.

Когда я очнулся спустя несколько дней в больнице - я сразу писал вам о том, что произошло. Ваша реакция была, что я шлюха и что у меня был секс с таксистом и он напал на меня. Что за бред ..... Но ты знал, что я не поехал на такси в этот день. Ты знал, что я был на автобусе. Ты знал, что я не шлюха, что я любил тебя и не изменял тебе.
Только сейчас я понимаю какой я дурак .... Потому что ваша реакция на нападение и мои травмы - это было агрессии и ложных обвинений секса в такси и прочий бред.

Потом я лежал в больнице в течение длительного времени. Полиция начала расследовать нападение и они начали обвинять вы как организатор нападения. Но вы начали говорить о том, как вы любить меня снова. Я дурак. любовь слепа.
И я снова поверила тебе. Я отказался участвовать в расследовании уголовного дела. Я дурак. Я глупец, что я поверил тебе. Но в любом случае ты тварь, последняя сволочь. И это вы организовали нападение.

AnnaKoz, 12 минут назад
Отчет
# 226
Как
Ответ[/цитата]
Как Российская полиция и в Москве не могу найти человека, который это сделал.если меня кто организовал, что они могут легко посадить меня в тюрьму.реально ты заставляешь меня чувствовать, что я Пабло эскобар с вашей лжи.ты сам сказал мне, что они поймали человека, и он был наркоманом...[/Цитата]

About 30 million people in Moscow. Of which about 20 million are not indigenous people. Many visitors are illegal. Moscow is a city of huge money and great opportunities without law. All people go here. Russian police are not the police in Europe. There is a lot of lawlessness and laziness here. I myself made life easier for policemen when I said that I have no complaints about you and I know that you did not organize the crime. Then I was extremely stupid. I believed in your words of love. I myself assumed that an addict attacked me. This police was glad because there is no need to look for anyone and can close the criminal case on my application.

But the criminal case has not yet been closed. The prosecutor's office returned the case back to the police. The criminal was not found. Maybe when your threats - to come to Russia and to kill me will come true - the police will again begin an investigation.

Now my eyes have opened and my mind is not clouded by love and I look at everything sensibly. But then I remember how I lay in the hospital and I had a brain hemorrhage from a blow to the head and I almost lost my sight. Do you remember what you told me at the most difficult moment of my life? You said that I was fucking with a taxi driver and he wanted to kill me for it. I was so discouraged by your words and so confused and I was physically and mentally ill, you destroyed me. Your behavior then spoke for itself. I was shocked and did something stupid .... my main task was to survive and not remain a cripple. You really wanted me to die or remain a cripple for the fact that I drove you for deception.

Mabrouki, now I know that you are not a man, you are the last scum. Why are you yelling about what I was doing horribly posting your photos ? Your essence is much worse than in these photos. It's a pity that you lied so much about love and I learned your perverted lusts and your aggression and your dirty human qualities so late. It still does not describe how you wanted to hit me on the head with a stone in Tunisia when we were in a deserted place. It still does not describe how you arranged the lying scenes of jealousy in the hotels of Tunisia and threw me in the corridors of hotels. Then the Russian girls told me that you molested them and offered sex.

To me all the people around said that you are a dirty preoccupied animal and a rascal. I loved and clung to my dreams.

In fact you are not just a rat. You are a last creature by human standards.

AnnaKoz

Active Member
[Цитата="mabrouki, должность: 244795, член: 24053"]если

Если я действительно сделал все, что ты сказал.почему Вы не спрашиваете посольства России в Тунисе, чтобы не сдадите меня в полицию?если я действительно это сделал, зачем ты писал мне, что вы будете делать все возможные вещи, чтобы сделать для меня тюремной жизни, за исключением в вашем доме. Все ваше оружие лиас.фотошоп говно.вы делаете два письма, и пишите вы и ответьте сами себе, как дурак, и сказать, что его доказательства.просыпаюсь Юлия твое истинное лицо начали рассматриваться здесь ФО человек и я надеюсь, что Вы не удалите то, что вы написали, пусть люди читают и узнают, кто ты такая[/Цитата]

The embassy in Russia will not deal with anyone's problems unless there is criminal case and there are no officially accused criminals. You are stupid and live only in your rat reality. Only I know the details of your crimes. I got into this hell because of my own stupidity. But I survived. I do not want to throw away life and strength and money to prove the things that are obvious to me. I know exactly who you really are. It is enough for me that I fight with you publicly. For official struggle, too much effort and money is needed. Thanks to me you can not do a crime, it's already very much!

Tiger

Well-Known Member
H

The story is really simple.1 dont write imagination or guess things.read all the story and you will know where is the problem exactly
2.believe me my diplomes and knowlodge allow me to go where is want so such classic things is for people who left school in early age
3.stupid is really more polite than calling person rat when we dont know who is he or whats the truth of things.
4.what money youlia gave me or paied for me?????and what europe she is russian and i already been there
I agree with you. You did not know what was coming to you by doing what you did. You tell that you have diploma to go wherever you want. If that is true why did you need a invitation and a sponsor to get into Russia? Did you pay your tickets and visa fees yourself ? Did you bring enough cash to live in Russia for all your stay there?
When this woman visit you in Tunisia, did you pay her tickets to come to you? Did you pay for the separated hotel room? Did you pay for every meal and cup of coffee you took together?
The thing is. And you know it very well. This is what a real Tunisian man would do.
And if you have all this good diploma. So good that you can go wherever you want. That should indicate you also have a very good job in Tunisia . So you don't only have the papers in order to get visa.But also the money received to enter every country to cover your living expenses for the stay.
If you was in a good situation like this I find it very strange that you have to find a woman from another country. People ln good situation financial and from a good family in Tunisia would find a wife from his own country. Not search high and low at internet catfishing
And I can assure you I know where Russia is. And maybe it is easy to enter. But I can assure you that's not the story for Scandinavian..
At last. Do you think you can scare me in any way by telling to wait for what coming to me? Don't make me lought!!! It is early in the morning. :)

AnnaKoz

Active Member
[Цитата="mabrouki, должность: 244796, член: 24053"]х

История очень проста.1 не писать фантазии или угадывать вещи.читать всю историю и вы будете знать, где проблема точно
2.поверьте моему diplomes и компьюторе позвольте мне идти куда хочешь, так что такие классические вещи для людей, которые ушли из школы в раннем возрасте
3.глупо-это действительно более вежливые, чем называть человека крысой, когда мы не знаем, кто он или что истину вещей.
4.какие деньги Юлия дала мне или заплаченные за меня?????а что Европа, она русская и у меня уже есть[/Цитата]

Наверняка вы хотели продать себя дороже. Вы думали, что проститутка как ты миллионы). Так ты отверг Анна и избил ее. Но Вы не ожидали, что я смогу открыть мой разум и дать вам ответ. Но теперь вы понимаете, что вы закрыли дорогу в Европу. Теперь вы орете, что все женщины в Европе шлюхи, а ты-честный патриот Тунис и Вы не верный слуга Аллаха. Только я слышал, правда, что, как ты проклял Аллах и смеялся над вашей верой. Я испытал только вся правда о крысе mabrouki. Теперь другим будет урок.

AnnaKoz

Active Member
[Цитата="mabrouki, должность: 244797, член: 24053"]второе, что я хочу поблагодарить вас об этом Юлия является то, что вы помогли мне наиболее сложная часть дела, чтобы доказать, что ты тот, кто сделал все в интернете.теперь я хаге скриншоте для всех здесь и поблагодарить Вас еще раз.и не представляешь, что тебя ждет))))[/Цитата]

I'm very happy if there is an official investigation of all that happened. I do not have tens of thousands of dollars for this. I can not hire a Tunisian lawyer and a Russian international lawyer to participate in a criminal case with me in Tunisia, which will last for several months. It was enough for me that I paid for your deceptions and deceitful illnesses and for your relatives and for your diploma and for tickets to Tunisia and to Moscow and for hotels and for visas. But I repeat - it's all nonsense compared to the grief you brought to me.

BrownGirl

Moderator And Queen of Summaries
Staff member
So you think it is better to stay in all this, and let all this eat you up in life. instead of moving on, putting it behind her and finding happiness?
I agree, after all this time it she should get on with her life and put this behind her.
To be honest, I don't know who is telling the truth. It all seem rather strange to me so I won't take sides, but AnnaKoz really should forget about this man. Holding on to this hatred just prolongs the agony and wastes precious months and years. Pointless, no one will gain from it.
I am considering closing this thread to any more posts after today

AnnaKoz

Active Member
[Цитата="Тигра, должность: 244806, член: 23151"]я с вами согласен. Вы не знаете, что вы делать то, что ты сделал. Вы говорите, что у вас есть диплом, иди куда хочешь. Если это правда, зачем нужно приглашение и спонсора, чтобы попасть в Россию? Вы оплатить ваши билеты и визовые сборы себя ? Ты принес достаточно денег, чтобы жить в России за все время вашего пребывания там?
Когда эта женщина приедет к вам в Тунис, Вы заплатили ей билеты, чтобы прилететь к вам? Вы заплатили за отдельный номер в отеле? Вы платили за каждый прием пищи и чашки кофе Вы принимали вместе?
Дело в том. И ты прекрасно знаешь это. Вот что значит настоящий Тунисский мужчина.
И если все это у вас хороший диплом. Так хорошо, что вы можете идти, куда хотите. Что следует указать, Вы также имеете очень хорошую работу в Тунисе . Так Вы не только бумаги для получения визы.А также деньги, полученные в каждую страну, чтобы покрыть ваши расходы на пребывание.
Если бы ты оказался в хорошей ситуации, как это мне кажется очень странным, что вы должны найти женщину из другой страны. Люди в хорошей ситуации на финансовом и из хорошей семьи в Тунис бы найти себе жену из своей страны. Не поиск высокие и низкие в интернет-баловство
И я могу заверить вас, я знаю, где находится Россия. И может легко ввести. Но я могу заверить вас, что это не история для скандинавской..
Наконец. Ты думаешь, что можешь напугать меня каким-либо образом говорю, чтобы ждать то, что приходишь ко мне? Не заставляй меня lought!!! Это рано утром. :)[/Цитата]

In fact, the mabrouki did not seek a wife in another country. He does not even need a Tunisian wife. Mabrouki was looking for the opportunity not to work and sleep until 9 pm, at night to have fun and sit in on-line chat with whores (in such chats I saw him at my house) and another game - sports bets, beautiful things and the latest model's iPhone) , And of course sex. And now he has to work on dirty work in Tunisia.
Later when the mabrouki realized that none of the Russian whores with whom he had sex in Tunisia would not give him money and he did not need them. Then the mabrouki called me and said that I was the only one who really loved him and was ready to give his apartment and his money and his support but on condition of honest life and work. It does not need the mabrouki. And I already understood that all the tears of the mabrouki are 100% false. A rat can not be reformed. Only from the hopelessness of the rat will work and at the same time yelling that he is not a rat.
That's the whole story).

Last edited:

Heidi

Administrator
the story i aready told, also i have evidence of how she blackmail me directly on viber i have copyy of mails....
but i am not here to delete cause now everybody saw them, i lost my relation with my family and my work because of her shit,so to delete or not delete doesnt make difference, just next time with other people try to verify before
@BrownGirl, did Mabrouki ever sent you his evidence in a pm ?

Top Bottom